цікаві люди та події в Микуличині

Гуцули везуть кубок в Микуличин

Гуцули везуть кубок в МикуличинНа Фестивалі пива "Карпатський кухоль", який відбувся 10-11 серпня на ТК "Буковель", на халяву випили більше 5 000 Гуцули везуть кубок в Микуличинбокалів пива! А за результатами "Народної дегустації" найбільшу кількість голосів, понад 1500, здобуло пиво "Гуцульське медове", яке виробляється у броварні Микуличина.

Також за результатами професійного журі, яке "насліпо" (все пиво було зашифроване і подавалось в бокалах, на яких стояли тільки цифри) оцінювало більше 15 сортів пива, кращими визнано:

1 місце - "Гуцульське медове" (броварня с.Микуличин")

Гуцули вчать Україну варити пиво

Журналісти телепрограми «Власний бізнес» побували в гостях у пивоварні, де варять запашне пиво «Гуцульське». Досвідчені пивовари розповідають глядачам програми про секрети пивоваріння, власний шлях до успіху та інші «дрібнички» цього бізнесу.

Як зварити смачне, живе пиво та організувати збут продукту? Уроки «пивного» бізнесу від досвічених пивоварів Лесі та Василя Мотруків

 

теги статті: 

Мені Мюріел Дові - автор книги «Дівчина в Карпатах»

Мені Мюріел Дові

Народилася М. М. Дові (Ménie Muriel Dowie) 15 липня 1867 р. в м. Ліверпулі в родині Джеймса Дові. Її дід (батько матері) Роберт Чемберс був відомим Шотландським автором та видавцем.

В свої молоді роки письменниця багато подорожувала. ЇЇ найбільш захоплююча десятитижнева подорож відбулася літом 1890 року, через Карпати на підводі та верхи на коні по маршруту Коломия - Делятин - Микуличин - Космач - Жаб'є -Дземброня - Чорногора - Жаб'є - Косів.

Микуличинські плаї Довбуша

   Олекса Добуш     За часів ватажка опришків Олекси Довбуша Микуличином вважалася вся територія верхнього Попруття, що лежить вище водоспаду «Пробій». Цей простір був на перехресті шляхів опришківської діяльності. Про це свідчить карта походів загону Олекси Довбуша, яку наводить історик В.Грабовецький (1994 р.).

теги статті: 
Subscribe to RSS - цікаві люди та події в Микуличині